Začíname s Laboklinom!   

1. Registrácia nového klienta

Pokiaľ s LABOKLINom začínate, musíme Vás zaregistrovať ako nového klienta. K tomu nám pomôže, ak vyplníte registračné údaje na žiadanke pri posielaní Vašej prvej vzorky.  Medzi registračné údaje patrí meno a adresa (veterinárnej praxe), meno kontaktnej osoby (veterinárneho lekára), Váš email a telefónne číslo. Ďalej Vás prosíme aj o uvedenie fakturačných údajov (adresa, pokiaľ sa líši od adresy praxe, IČO, DIČ, IČ DPH). Uvedené údaje môžete napísať na prvej strane laboratórnej žiadanky v oddelení "Zákazník". Ďalšou možnosťou registrácie je kontaktovať nás na adrese labor.ba@laboklin.com.

2. Preprava vzoriek

Vzorky z celého Slovenska môžete posielať na adresu:

LABOKLIN s.r.o., Líščie údolie 57, 84231, Bratislava.

Možnosti zasielania vzoriek:

 - Poštou ako zásielku 1. triedy.

 -  Kuriérskou službou. Objednajte si kuriéra na našom telefónnom čísle 0948 783 888. Príde po vzorky priamo na Vami zadanú adresu a my Vašu zásielku dostaneme ďalší pracovný deň. Cena tejto služby je 3 eurá s DPH, bude Vám zaúčtovaná na faktúre spolu s cenou vyšetrenia. Prosím baľte vzorky do ochranných obalov a do našich obálok, prípadne iných obalov, ktoré budú hermeticky uzavreté. Ochranné obaly a obálky Vám radi zdarma zašleme. Nevhodne zabalené vzorky môže kuriér odmietnuť prevziať!

Expresnou kuriérskou službou BKS v rámci Bratislavy.  Objednajte si kuriéra na našom telefónnom čísle 0948 783 888. Príde po vzorky priamo na Vami zadanú adresu a my Vašu zásielku dostaneme ešte v ten istý deň. Cena tejto služby je 3 eurá s DPH, bude Vám zaúčtovaná na faktúre spolu s cenou vyšetrenia.

Osobné doručenie. Vzorky môžete osobne doručiť  do laboratória LABOKLIN s.r.o.  na poliklinike Karlova Ves. Nájdete nás počas pracovných hodín na 1. poschodí, dvere č. 128. Taktiež môžete vzorky hodiť do špeciálnej schránky na prízemí polikliniky. Nachádza sa oproti bufetu pod poštovými schránkami.  

3. Posielanie výsledkov

Je možné zvoliť si aj kombináciu spôsobov zasielania, napr. e-mailom a poštou.
Posielanie výsledkov je možné:

- poštou
- e-mailom ako pdf, príp. ako text či HTML-email
- prípadne telefonicky 

4. Telefonické konzultácie a poradenstvo

Konzultácie a poradenstvo ohľadne odberu a zasielania vzoriek Vám poskytnú naši veterinárni lekári na tel. č. 0948 783 888 alebo na e-mailovej adrese labor.ba@laboklin.com.
Pre informácie o faktúrach kontaktujte naše servisné oddelenie na tel.č. 0948 810 888 alebo na e-mailovej adrese service.ba@laboklin.com.

Konzultačné hodiny: Pon - Pia 8.00 - 17.00

5. Doobjednávanie vyšetrení

Zasielané vzorky skladujeme po dobu desiatich pracovných dní. V priebehu  tejto doby môžete doobjednávať dodatočné vyšetrenia, ktoré stanovíme z uskladneného materiálu. Genetický materiál sa skladuje až po dobu 10 rokov! Pomôže nám, pokiaľ pri objednávaní uvediete číslo laboratórneho vyšetrenia, ktoré nájdete na výsledku.

6. Vyúčtovanie

Vyúčtovanie prebieha formou súhrnných faktúr zasielaných poštou 2 x mesačne. Úhrada sa uskutočňuje na slovenský účet. Číslo účtu ako aj variabilný symbol nájdete na faktúre.

 

Pri akýchkoľvek otázkach nás neváhajte prosím kontaktovať!

E-mail: labor.ba@laboklin.com,
            service.ba@laboklin.com (ohľadom platieb)
Tel.:     +421 948 783 888,
            +421 948 810 888          (ohľadom platieb)


Datenschutz | AGB |  Impressum |  Site Map
©2019 by webDa Medien GmbH